Forum Winter Storm Polska Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Children of Bodom

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Winter Storm Polska Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Sagittarius
Entuzjasta
Entuzjasta


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 582
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 13:53, 24 Lip 2006 Temat postu:

To do czego dała linka Kate (ten Vivaldi) jest nawet niezłe, ale dlatego, że koleś tylko gra, a nie wycharcza sobie gardło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaska_tarja
Paramour of Mephisto
Paramour of Mephisto


Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 3932
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 11:15, 25 Lip 2006 Temat postu:

Dokładnie Sagittarius... Jak nie 'spiewa' to jest dobrze :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sagittarius
Entuzjasta
Entuzjasta


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 582
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 11:22, 25 Lip 2006 Temat postu:

Cradle Of Filth też jest do zniesienia, gdy wokalista przestaje się zapluwać. W każdym razie słyszałem dwa instrumentale i podobały mi się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaska_tarja
Paramour of Mephisto
Paramour of Mephisto


Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 3932
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 11:26, 25 Lip 2006 Temat postu:

Akurat Kredki mi się podobają... Ale Children of Bodom n-i-e....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 13:11, 25 Lip 2006 Temat postu:

Nie lubię Kredek... dla mnie to pozoranci, a Dani to już wogóle!

Spodobał mi się natomiast cover Children of Bodom - Rebel Yell. Tak się składa, że to jedna z moich ulubionych piosenek (głównie podoba mi się wykonanie Hima), i pan Laiho mile mnie zaskoczył nie charcząc, tylko śpiewając normalnym głosem... niestety tylko na początku utworku...
[link widoczny dla zalogowanych] strasznie mi sie podoba, ale nie wiem dlaczego Dancing
A [link widoczny dla zalogowanych] i [link widoczny dla zalogowanych] to takie britnejowskie są
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maiden
Zaangażowany
Zaangażowany


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 232
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 18:20, 25 Lip 2006 Temat postu:

Ja kredki bardzo lubię, zresztą Bodomowców też!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 0:09, 29 Lip 2006 Temat postu:

Jestem w szoku, po tym co przeczytałam w jednym z wywiadów z 'wokalistą' CoB! Zadano mu pytanie, co sądzi o zerwaniu Nightwisha z Tarją a on na to, że w zasadzie to się cieszy, no bo przecież Tarja to taka 'fucking diva' i wogóle o kasę jej TYLKO chodzi, a to Tuomek (jego w i e l k i przyjaciel) jest Nightwishem i takie tam, więc potrzebna jest im dobrze wyglądająca laska, która umie śpiewać...nic po za tym! Może się uniosłam za bardzo, ale po prostu nie mogę... Guy with axe


To jest dokładnie ten fragment wywiadu:
"Karma: Well I need your opinion on another matter now, what are your thoughts on Nightwish with the band getting rid of Tarja?
Alexi: I’m glad they did!
Karma: [Shock fills my countenance] You did? You are?
Alexi: Pfft… Yeah definitely! Well you know I'm pretty good friends with Tuomas [Holopainen] and he just told me a lot of fucked up stories. It was a year ago [he told me] how it is with them and how she was, especially her fucked up husband/manager, you know. She was definitely holding them back, you know and being a total fucking diva, or whatever! She was just all about the money so I was just saying…he is the band! He writes all the music, all the lyrics all they need is a good-looking chick who knows how to sing. She's not irreplaceable or nothing like that! So, I'm happy that they got rid of her."

A to link do całego, jakby kogoś interesowało, co 'hrabia' ma do powiedzienia: [link widoczny dla zalogowanych]

WIEM - UNIOSŁAM SIĘ.....jak bym była w Finladnii, to bym mu dopiero zrobiła Bodom Beach Terror

+ dla Tarjusi!!!!!


Ostatnio zmieniony przez Hrabina Gruźlica dnia Sob 21:22, 29 Lip 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Izadora
Zadomowiony
Zadomowiony


Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 1:37, 29 Lip 2006 Temat postu:

Hrabina Gruźlica napisał:
Bodom Beach Terror

Hehehe... jestem jak najbardziej ZA...

Troche gburowate zachowanie no ale nie znam gościa osobiście to tez nie wiem na co go "stać". Jednakże z najlepszej strony to sie nie przedstawił...

Swoja drogą to naprawde współczuje Tarji takich komentarzy na jej temat, jednak sama nic na nie niestety nie moge poradzić prócz poprostu wstawienia się za nią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maiden
Zaangażowany
Zaangażowany


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 232
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 20:57, 31 Lip 2006 Temat postu:

Wiem że zostanę obrzucony obelgami ale nie stanę po żadnej stronie. Alexi nie powinien tak mówić. Mógł powiedzieć trochę mniej obraźliwie. Z ,,fucking Diva,, się nie zgadzam, ale z zależy jej na pieniądzach to 1 procent ze 200. Po pierwsze większości artystom zależy choć trochę na pieniądzach. Po drugie powinna rozmyśleć przez pół godziny bez Jej ,,kochanego,, mężulka dlaczego wyleciała z zespołu.

P.S. Wiem że obrzucicie mnie obelgami ale proszę nie róbcie tego tak strasznie. Nie wiem ale najprawdopodobniej odpowiem jutro albo po 16 sierpnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 0:36, 01 Sie 2006 Temat postu:

Maiden napisał:
większości artystom zależy choć trochę na pieniądzach.


No tak - zależy...to fakt, ale ją przedstawia się w tej sprawie, jak jakiegoś potwora, który schodząc ze sceny pyta się, gdzie jego hajc za występ, a poproszony o fotkę, pyta ile za to dostanie...no nie mam racji! Fajnie - niech sobie Tarjuś zarabia - chwała jej za to, ale nie wierzę, żeby nagle z własnej woli zaczęła robić WSZYSTKO dla pieniędzy!!!! A co do mężulka - to wogóle nie powinna słuchać tego kudłacza!!!!!!

Po za tym Alexi, i ta jego wypowiedź, wszytko to wydaje mi się dziwne...nie wierzę, że można tak powiedzieć o kimś, z kim kiedyś się praktycznie żyło - mówię tu np. o wspólnej trasie NW i Sinergy, której 'przebieg' można obserwować na dvd FWTE. Wcale nie tak dawno to było...Nie wierzę, że wtedy też jej nie trawił i darli ze sobą koty w busie (nie mówię też że się KOCHALI - od tego był tam kto inny;p). Reasumując: Uważam, że Alexi jest z deka wredny....14.08 będą na Hunterfeście w Szczytnie, i ma szczęście kolo, że mam imprezkę rodzinną, bo chyba bym mu sama to powiedziała w oczy

Ale wróćmy do tematu, czyli Children of Bodom (a nie Alexi vs. Tarja czy tam My vs. Alexi o Tarji ;p)

Ale się rozpisałam....

EDIT:
Bardzo podobaja mi się klipy zespołu. Takie...no fajne Very Happy ale po obejrzeniu tego: 1, 2, 3, 4, 5 poprostu ich kocham (oczywiście dopóki nie śpiewają) Mr. Green Uwielbiam takie filmiki, hihihihi! Jestem wielkim fanem nieprofesjonalnych filmów z życia muzyków, zwłaszcza w takim stylu, jak te Very Happy

EDIT 13.08.2006: No to CoB wyr...ali polskich fanów - nie przyjadą na Hunterfest do Szczytna....hmmm czyżby ktoś powiedział im, że poluję na wokalistę Mr. Green Mr. Green Mr. Green hihihihihihiiiii napewno :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maiden
Zaangażowany
Zaangażowany


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 232
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 10:59, 18 Sie 2006 Temat postu:

@Hrabina Klipy widziałem dwa. Oglądałaś Everytime i Die? Ten nieprofesjonalny filmik jest na singlu w całości Trashed lost in cośtam. [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 21:24, 18 Sie 2006 Temat postu:

Widziałam "Everytime I Die" Mr. Green jako pierwszy teledysk CoB! No i zachęcił mnie! Podoba mi się jeszcze klip do "Needled 24-7", bo w cyrku nagrany (kocham cyrk) i "Trashed, Lost and Strungout" -> klimatyczny, bardzo fajny Mr. Green
A ten filmik z dvd "T,L&S" to wydaje mi się, że jest JAK NAJBARDZIEJ wyreżyserowany Smile ale i tak jest to najlepsza komedia jaką widziałam :supz:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luna
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 15:10, 21 Sie 2006 Temat postu:

A propos tego co ten cały Alexi powiedział o Tarji - skoro jest takim dobrym przyjacielem Tuomasa to nic dziwnego że stanął po jego stronie. Ma do tego prawo ale jednocześnie jest zupełnie nieobiektywny. Muzyki jego zespołu nie znam i jakoś wcale nie mam ochoty poznać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metalflower
High Priestess of Rome
High Priestess of Rome


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 2550
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Vinland
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 22:23, 26 Sie 2006 Temat postu:

Alexi usłyszał przy piwie od Tuomasa parę barwnych historyjek i teraz myśli, że jest cały mądry. Przypuszczam, że nie ma o tej sprawie większego pojęcia niż my wszyscy, z tą różnicą, że zna więcej "faktów". Przy okazji Tuo wyszedł na dupka, który żali się wszystkim dookoła, a nie potrafi porozmawiać z tą jedną osobą do której ma największe pretensje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 13:35, 19 Wrz 2006 Temat postu:

Smerufsie aka Papcie (czyt. Children of Bodom) wydają nowe DVD...ale z tego co widziałam, oglądając kilka koncertów, to moim skromnym zdaniem oni są na koncertach beznadziejni, więc nie ma na co czekać chyba...

Po za tym jakaś plaga zmieniania fryzur w Finlandii, bo Alexi też zmienił - [link widoczny dla zalogowanych], i teraz już nie jest podobny do Nergala z Behemotha, tylko do Ashlee Simpson...

Oglądałam jakiś wywiad z dwoma kolesiami z Cob, i przeprowadzała go taka jakaś siksa Idea i była tak baznadziejna w tym co robiła, że aż nie zapodam linka do tego wywiadu, zresztą wywiad, jak wywiad - nie ma co oglądać+jakość bedziewna. No ale tak sobie pomyślałam, że to jakaś "fanka" z tych, co to dla nich najważniejszym aspektem twórczości CoB jest fakt, jakiego szamponu do włosów używa Alexi i jakiej kredki do oczu.... Jednym słowem: Klub Malowania Paznokci Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaska_tarja
Paramour of Mephisto
Paramour of Mephisto


Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 3932
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:36, 19 Wrz 2006 Temat postu:

Może do Simpson jeszcze mu daleko, ale lepiej mu było w poprzednim kolorze...
Co do DVD... Tak... Słowo 'beznadziejni' jest dobrym określeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Behemoth_616
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 287
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łęczyce

PostWysłany: Śro 18:04, 20 Wrz 2006 Temat postu:

Children Of Bodom to wypas zespół :P
Tylko Michaela Jacksona, Children of Bodom i Nightwisha mam cała dyskografię i mogę tego sluchac naokrąglo... nigdy mi sie nie znudzi :P
Alexi rzadko jedzie po innych bandach/wokalach. Czasami musi z siebie wydusic, bo by sie udusił :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:59, 30 Paź 2006 Temat postu:

A jednak jestem mile zaskoczona po obejrzeniu Chaos Ridden Years (na razie tylko koncert). Na prawdę dali czadu: zagrali świetnie i beznadziejny wokal też stał się jakiś taki znośny. Polecam, polecam....Nawet taki mały "antyfan CoB" jak ja może być z nich zadowolony Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margolcia
Wyznawca
Wyznawca


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto 15:08, 31 Paź 2006 Temat postu:

Ja uwielbiam CoB.....
Mój kolega powiedział że Alexi to dziewczyna!!!!
Przecież....... On wcale nie wygląda jak dziewczyna...
Bill z TH wygląda ale on - nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 16:38, 31 Paź 2006 Temat postu:

margolcia napisał:
Mój kolega powiedział że Alexi to dziewczyna!!!!
Przecież....... On wcale nie wygląda jak dziewczyna...


Jest takie 'powiedzenie' -> "to dlatego, że jestem czarny??".... Bo Allu maluje paznokcie i oczy, to już jest dziewczyną - nie istotne, że ma zarost Mr. Green ehh, all those beautiful people...

Margolcia: Oglądałam Twój nowy blog. Jeśli chcesz mogę Ci poprzesyłać jakieś ciekawe fotki Nightwisha i Children of Bodom, bo mam tego od... dużo no Razz (także pojedyńczych muzyków z tych kapel). Niestety nie mam żadnej fotki, która była by dowodem na to, iż Alexi jest facetem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Winter Storm Polska Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7


Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group
Theme bLock created by JR9 for stylerbb.net
Regulamin