Forum Winter Storm Polska Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Urodziny Tarji

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Winter Storm Polska Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:59, 20 Cze 2007 Temat postu: Urodziny Tarji

Wpadłam na taki pomysł: przygotujmy coś z okazji tegorocznych urodziny Tarjeńki. Wiele stron takie projekty ma, i w większości to są gromadzone jakieś prace, lub zdjęcia z Tarją. A ja mam dwa pomysły:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Możemy także zgromadzić prace nt. Tarji, ale nie koniecznie coś graficznego. Chodzi mi o to, że niech każdy zrobi co porafi Smile Wiersz, gif, banner, grafika, tapka, dolls, historyjka obrazkowa, strona internetowa.... Cokolwiek!
2. Drugi pomysł polegałby na tym, że każdy (kto tylko chce wziąć udział w tym projekcie) powinien znaleźć zdjęcie Tarji, ale tak na prawdę oryginalne, np. z odjechaną minką, albo w odjechanym ciuszku; takie unikatowe zdjęcie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Potem można w ten sposób zgromadzone materiały wysłać do Tarji, lub - co uważam za lepszy pomysł - zrobić specjalną stronkę internetową z tymi materiałami, a linka wysłać Tarji (Marceolonowi...)

Osobiście podejmę się zorganizowania materiałów, które zbierzemy (czyli będzie można wysyłać je do mnie) i przesłania ich do jubilatki, a także podejmę się zrobienia stronki, jeśli ten pomysł wam się podoba Smile
Piszcie pliz, co sądzicie Mr. Green Mr. Green Mr. Green Jeśli ten pomysł wypali, myślę, że tak do połowy lipca możemy zbierać materiały, a potem mogę sie wziąć za dalszą robotę!

Piszcie, piszcie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margolcia
Wyznawca
Wyznawca


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro 18:00, 20 Cze 2007 Temat postu:

Fajowy pomysl!!
Według mnie oba podpunkty można zrobić ;]
Ja osobiście moglabym napisac wiersz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Child Of Bodom
Son of Valhalla
Son of Valhalla


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 1860
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Pallet Town
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:15, 20 Cze 2007 Temat postu:

Świetny pomysł, postaram się coś zrobić, wysile się dla Tarji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 10:07, 24 Cze 2007 Temat postu:

No, wreszcie mam dostęp do Ukrytego Wymiaru. Dzięki Very Happy Chętnie bym wzięła udział w takim projekciku, ale naprawdę nie mam pomysłu Sad Wiersz bym napisała, ale po polsku. Na tyle angielskiego to nie znam. Gifów nie umiem robić, bannerów zresztą też, grafiki mi niezbyt wychodzą, dollsów to już w ogóle, historyjka obrazkowa - nie ma o czym mówić, a o stronie internetowej to ja już w ogóle nie wspominam. Nie mam w ogóle żadnego pomysłu. Chyba nie wezmę udziału. A dodatkowo z tym zdjęciem, to już w ogóle, pewnie żadnego nie znajdę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 13:08, 24 Cze 2007 Temat postu:

No w ogóle widzę, że wasze nastawienie do tego pomysłu jest fenomenalnie niskie...prawie tak niskie jak miłościwie nam panujące kaczki Vomit Proponuję zamknąć temat, bo widzę, że dzięki naszej narodowej zdolności do narzekania i dzięki naszemu narodowemu braku chęci działania racjonalnie i z pomysłem, to nie damy rady zrobić nic nawet gdyby Tarja miała hucznie obchodzić 50-te urodziny. Not talking


Nie dziwię się, że coraz mniej osób odwiedza to forum.... Mnie też już to zaczyna się nudzić, jak mam pisać ciągle o tym samym, bo wszelkie nowości, inicjatywy, pomysły zostają przyjęte w sposób co najmniej obojętny a czasem wręcz z oburzeniem. Że o czytaniu w kółko tych samych postów i edytowaniu własny, bo nikt nic nie pisze, nie wspomnę.

To tyle, dziękuję i do widzienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:36, 24 Cze 2007 Temat postu:

Przepraszam Hrabino. Nie twierdzę, że Twój pomysł jest zły. Uważam, że jest wspaniały, tylko ze mnie taka kaleka, że nic nie umiem Confused I uważam, że zamknięcie tematu to zły pomysł. Sama widzisz, że wszyscy uważają Twój pomysł za cudowny i ja też i postaram się wziąść udział w Twoim projekciku, chociaż nie wiem, co z tego wyjdzie od mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metalflower
High Priestess of Rome
High Priestess of Rome


Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 2550
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Vinland
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 16:42, 24 Cze 2007 Temat postu:

Hrabino, jak zwykle ciężko przesadzasz. Nie każdy ma potrzebę celebrowania urodzin idola w jakiś szczególny sposób. Ja np. nie mam czasu na tworzenie nowej strony internetowej (nie mam nawet czasu na prowadzenie starej, ale mniejsza o to), robienie grafik czy pisanie wierszy dla Tarji. Nie czuję też takiego przymusu.

Zrozum, ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż przesiadywanie przed komputerem. I bardzo dobrze. Wolę, żeby wygrzewali się na słonku niż psuli sobie wzrok czytając moje "upadajace" i "nieodwiedzane" forum.


P.S. Jest dosyć fanatyków na oficjalnym forum, którzy z pewnością będą hucznie obchodzić urodziny Tarji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:59, 06 Lip 2007 Temat postu:

Ja wzięłam udział w tej organizacji, co pisałam w temacie "Newsy". Narysowałam Tarję swoim "cudownym" talentem, napisałam do niej list (po polsku, mama mi przetłumaczyła na angielski) i wysłałam do tej organizatorki. Pewnie Tarja będzie miała tego pełno, więc nie wiem, czy na moje w ogóle spojrzy. Ale mam nadzieję, że tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margolcia
Wyznawca
Wyznawca


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob 17:32, 07 Lip 2007 Temat postu:

A pokaż rysunek, co??
Ja nie umiem rysować.
Śpiewać też więc za wiele mi nie zostaje ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 18:46, 07 Lip 2007 Temat postu:

Nie mam jak pokazać. Nie mam skanera. Rysunek narysowałam normalnie, włożyłam do koperty z listem i wysłałam organizatorce Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hrabina Gruźlica
Ostatnia Gotycka Kobieta
Ostatnia Gotycka Kobieta


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 1174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:27, 17 Sie 2007 Temat postu:

Dziś są 30 urodziny naszej Tarjuśki. Ja tam mam tylko jedno życzenie dla Tarji: Nergala za męża (lub kogokolwiek innego w białym makijażu Wink ) Ogólnie chodzi o to, żeby pozbyć się Marcelona :p A tak na serio to życzę jej z całego serca sukcesu "My Winter Storm", tak dużego, albo i większego niż sukces jaki osiągnie "DPP" Nightwisha! I żeby zawsze była naszą ukofffaną Tarjeńką!


Ciekawostka:
Tego samego dnia i roku, co Tarja urodzili się m.in. Thierry Henry i Leszek Lichota. Natomiast 17.08, ale przed narodzinami Tarji, na świat przyszli m.in. Jan III Sobieski, Małgorzata Potocka, Sean Penn. Zaś tego samego dnia, ale po narodzinach Tarji, na świat przyszły m.in. Vibeke Stene i Natasza Urbańska.

Po za tym 17 sierpnia, to także data (co prawda symboliczna) narodzin internetu w Polsce Very Happy To już 16 lat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
czestmir
Her Winter Storm
Her Winter Storm


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 1065
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: z mieściny
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:56, 17 Sie 2007 Temat postu:

Ja tak samo życzę jej, żeby wszystko układało się jej tak dobrze jak tylko chce. I żeby jej nowa płyta była 3 x razy lepsza od DPP NW ( to za to co jest napisane w info o DPP na stronie Nuclear Blastu - link wrzuciłem w dziale o Dark Passion Play). Co do męża to lepiej, żeby to był jednak facet, który się nie maluje Razz . A poza tym to żeby po prostu była szczęśliwa cokolwiek robi i z kimkolwiek jest.
@ Hrabina. Tym Thierrym Henrim to mnie zagięłaś - nie miałem pojecia, choć kocham piłkę nożną.
Ale nie ma się co dziwić, że tylu fajnych i sławnych ludzi rodzi się w tym okresie - to przeciez czas znaku LWA Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 14:18, 17 Sie 2007 Temat postu:

O tak, wszystkiego najlepszego i już więcej nie mam co życzyć, bo wszyscy już pożyczyli, a nie będę ściągać. Wszystko co dobre i wartościowe - tego jej życze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margolcia
Wyznawca
Wyznawca


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią 15:12, 17 Sie 2007 Temat postu:

A ja tylko powiem Tarji:
NIe martw się,nie jetseś stara Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katarzyna
Lady of Dreams
Lady of Dreams


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2567
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Théâtre des Vampires, Paris
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 15:21, 17 Sie 2007 Temat postu:

Bo nie jest Mr. Green Ja dorzucę jeszcze od siebie, że by była ZAWSZE zdrowa i miała swój wspaniały sopran Very Happy I żeby miała jeszcze więcej fanów niż dotychczas Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Centaur039
Hell Rider
Hell Rider


Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 720
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Szczecin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:18, 05 Cze 2008 Temat postu:

To już niedługo Naszemu Aniołowi stuknie 31 wiosenka. Smile
Więc bierzmy się do roboty. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eyou
Wyznawca
Wyznawca


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 786
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z miasta :P
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:49, 06 Cze 2008 Temat postu:

@Centaur039, więc co masz w planach?? Może pomogę :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ashka
Elf Folk
Elf Folk


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 1192
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:52, 06 Cze 2008 Temat postu:

Hmmm wszelkie informacje w dziele news jak na razie... Ja już kombinuję co by napisać i wysłać na tą stronkę co Dark Rose zrobiła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aune
Her Little Phoenix
Her Little Phoenix


Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 4175
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:53, 16 Sie 2008
PRZENIESIONY
Nie 12:34, 17 Sie 2008 Temat postu:

Echhh... jaka szkoda, że w dniu swoich urodzin nie ma koncertu u nas. Zrobilibyśmy jej jakąś super fantastyczną niespodziankę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kreuzburg
Auringonpimennys
Auringonpimennys


Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 2982
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kuusankoski
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:39, 16 Sie 2008
PRZENIESIONY
Nie 12:37, 17 Sie 2008 Temat postu:

Zawsze możecie Tarji złożyć życzenia na jej stronce Rock ya
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Winter Storm Polska Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group
Theme bLock created by JR9 for stylerbb.net
Regulamin